• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnie CBS Films i Lionsgate opublikowały międzynarodowy zwiastun filmu American Assassin. Zapraszamy serdecznie do oglądania! Dacie tej produkcji szansę i udacie się do kin? A może zwyczajnie ją zlekceważycie? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz również: To - z wizytą w pieczarze Pennywise'a. Grafiki koncepcyjne i nowe zdjęcia z filmu

Wyreżyserowany przez utalentowanego twórcę, Michaela Cuesta (Wyrok za prawdęHomelandL.I.E.) na podstawie scenariusza autorstwa Stephena Schiffa, Michaela Fincha, Edwarda Zwicka i Marshalla Herskovitza, przygodowy film akcji może się poszczycić obsadą składającą się z następujących gwiazd: Dylan O’Brien, Michael Keaton, Sanaa Lathan, Shiva Negar, Scott Adkins i Taylor Kitsch.

American Assassin podąża śladami Mitcha Rappa (Dylan O’Brien), rekruta CIA z działu tajnych operacji, będącego pod kierownictwem weterana Zimnej Wojny - Stana Hurley'a (Michael Keaton). Rzeczona para zostaje zaangażowana do przeprowadzenia śledztwa w sprawie serii pozornie przypadkowych ataków zarówno na cele militarne, jak i cywilne przez zastępczynię dyrektora wspomnianej powyżej organizacji - Irenę Kennedy (Sanaa Lathan). Bohaterowie wspólnie odkrywają pewien wzór w przestępstwach. Ten prowadzi ich do wzięcia udziału w misji razem z zabójczym, tureckim agentem (Shiva Negar), w celu powstrzymania tajemniczego i uzdolnionego operatora (Taylor Kitsch), skupionego na rozpętaniu kolejnej Wojny światowej, mającej swój początek na Bliskim Wschodzie.

Wydane przez Atria Books oraz Pocket Books, czyli obie wersje książki spod pióra Vince'a Flynna pt. American Assassin są jedną z piętnastu powieści osadzonych w świecie kontrteerrorystycznych zmagań Mitcha Rappa. Każda stała się bestsellerem New York Timesa, a trzy ostatnie z rzeczonej serii okazały się numerami jeden na liście rzeczonego magazynu. Warto dodać, że do tej pory omawiana saga sprzedała się w 20 milionach egzemplarzy.

543534Fot. Lionsgate

Produkcją filmu zajmują się Lorenzo di Bonaventura (TransformersŻywioł. Deepwater HorizonSalt) i Nick Wechsler (DrogaMagic Mike). American Assassin zadebiutuje na ekranach kin już 15 września 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Lionsgate; CBS Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.