Blade Runner 2049 – nowe zdjęcia z ostatniego numeru magazynu EW!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała kilka nowych zdjęć (za pośrednictwem portalu EW) z długo wyczekiwanego sequela Łowcy androidów. Zapraszamy do oglądania! Ponadto przedstawiciele przytoczonego w nawiasie czasopisma zamienili kilka zdań z reżyserem widowiska, Denisem Villeneuve, który zachwycał się grą Ryana Goslinga.

Lowczy 2

Lowczy 1

Lowczy 3

Lowczy 4

Zobacz również: Dystrykt 10 ma szansę powstać? Neill Blomkamp opowiada o swoich planach

Ryan jest moją muzą.

Stwierdził Villeneuve.

Na jego ramionach spoczywa ciężar filmu. Aktor pojawia się praktycznie w każdym kadrze. Zobaczyć jego uśmiech rano – i kiedy Ryan Gosling się uśmiecha, kamera topnieje – a jego dobra wola i siła to dla wystarczająco dużo. Wiele mu zawdzięczam. Ten film nie powstałby bez niego.

Gosling z kolei pozostaje sceptykiem, będąc zaskoczony, iż film w ogóle powstał.

Ciągle nie mogę w to uwierzyć. Nadal nie jestem pewny, czy aby nie biorę udziału w niezwykle wyszukanym epizodzie Punk’d.

empire magazine blade runner

Zobacz również: Darkest Hour – Gary Oldman jako Winston Churchill w pierwszym zwiastunie filmu

W obsadzie produkcji znajdują się: Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto.

Oficjalny opis filmu: Trzydzieści lat po wydarzeniach znanych z pierwszej odsłony kultowego obrazu science fiction, nowy łowca androidów, oficer policji znany pod pseudonimem K (Ryan Gosling) dowiaduje się o długo skrywanym sekrecie, który ma na tyle wielki potencjał, aby odpowiednio wykorzystany mógł pogrążyć to, co zostało ze społeczeństwa ludzkiego w chaosie. Niecodzienne znalezisko bohatera zmusza go do podjęcia ważnej misji. Zadaniem tym jest odszukanie Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, którego uznano za zaginionego… ten status bohatera trwa już od 30 lat!

Wyreżyserowana przez Denisa Villeneuve’a na podstawie scenariusza autorstwa Hamptona Fanchera i Michaela Greena, produkcja Blade Runner 2049 została oparta na postaciach pochodzących z powieści Philipa K. Dicka pt. Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? Sequel genialnego widowiska pojawi się na ekranach polskich kin już 6 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – EW.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?