• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W rozmowie z EW Alicia Vikander, odtwórczyni roli Lary Croft w reboocie Tomb Raidera, opowiedziała o tym, jak wyglądało wcielenie się w niedoświadczoną bohaterkę oraz opisała swój udział w poszczególnych scenach kaskaderskich:

Jest nieustraszona, twarda, ciekawa i inteligentna, lecz byliśmy zmuszeni obedrzeć ją z doświadczenia. Jeszcze nie wyruszyła w przygodę. Była przekonana o tym, że utknęła w świecie biznesu, żyjąc w otoczeniu współczesnej kultury na przedmieściach Londynu. A później pojawiło się tyle informacji, a to zaledwie początek. [...] Podobnie jak w Fali, mamy dużo wodnych sekwencji. Spędziłam ostatnie dwa dni zdjęć w zbiorniku i był to mój szesnasty dzień, w którym byłam całkowicie przemoczona lub zanurzona w wodzie. Na potrzeby jednej ze scen wykorzystaliśmy obiekt olimpijski w Londynie, na którym trenuje się rafting. Wrzucali mnie do wody ze związanymi rękoma jakieś pięćdziesiąt razy. Nie grałam, a reagowałam na konkretne sytuacje.

tombraiderrockFot. Warner Bros.

Zobacz również: Tomb Raider - oficjalnie zakończono zdjęcia do wysoce wyczekiwanego rebootu!

Opis filmu: Siedem lat po zniknięciu ojca, 21-letnia Lara odmówiła przejęcia sterów nad globalnym imperium biznesowym. Zamiast tego poświęca się nauce w college'u i pracy jako kurier rowerowy w Londynie. W końcu podejmując próbę odnalezienia ojca, udaje się do miejsca, gdzie widziany był po raz ostatni - grobowca znajdującego się na wyspie gdzieś u wybrzeży Japonii. Stawka jednak zaczyna rosnąć, a Lara będzie zmuszona do wielkiego wysiłku, by odbyć podróż w nieznane mając jedynie ślepą wiarą, bystry umysł i swoją upartość. Jeśli zdoła przeżyć tę przygodę, zyska miano Tomb Raidera.

Obsada: Alicia Vikander (Lara Croft; Ex Machina), Walton Goggins (główny złoczyńca; Nienawistna Ósemka), Daniel Wu (kapitan statku i sprzymierzeniec Lary Croft; Into the Badlands), Dominic West (ojciec Lary; The Affair).

Reżyserem filmu jest Roar Uthaug, a scenariusz przygotowała Geneva Robertson-Dworet (Transformers: The Last Knight). Za dystrybucję odpowiadać będzie Warner Bros razem z MGM. Premiera filmu zaplanowana jest na 16 marca 2018 roku

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.