• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia 20th Century Fox na łamach portalu Empire opublikowała zdjęcie aktorki Julianne Moore, która wcieli się w postać Poppy - głównego złoczyńcę z filmu Kingsman: Złoty krąg. Sprawdźcie sami poniżej:

Kingsman MooreFot. Empire

Wraz ze zdjęciem załączona została wypowiedź reżysera Matthew Vaughna opowiadająca o nowym złoczyńcy, który kieruję swoją organizacją ze ściśle tajnej bazy zwanej Poppyland.

Ona jest takim Amerykańskim cukiereczkiem, który poszedł w złą stronę. Myślałem, że zabawne będzie pokazać ją jako słodką, a zarazam stukniętą, coś na wzór czarnych charakterów z filmu Żony ze Stepford. Jest jednocześnie śmiertelnie niebezpieczna, szalona oraz inteligentna.

Zobacz również: Kingsman: Złoty Krąg - Colin Firth powraca na nowym materiale promocyjnym!

Opis dystrybutora (kino): Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy'ego nie ma nic trudnego...

Obsada produkcji: Taron Egerton - Gary Eggsy Unwin, Julianne Moore - Poppy, Mark Strong - Merlin, Halle Berry - Ginger, Sophie Cookson - Roxy, Jeff Bridges - Dyrektor Statesman, Channing Tatum - Tajny agent Statesman i Edward Holcroft - Charlie Hesketh.

Polska premiera filmu już 22 września 2017 roku

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia - 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.