• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Open Road Films opublikowała pierwszy plakat promujący film Home Again, który jest komedią romantyczną z Reese Witherspoon w roli głównej. Grafikę znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

655Fot. Open Road Films

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg - poznajcie głównego złoczyńce!

Poznajcie Alice Kinney, bohaterkę nowej, współczesnej komedii romantycznej. Kobieta niedawno rozstała się ze swoim mężem. W związku z tym decyduje się rozpocząć zupełnie nowe życie poprzez przeprowadzkę do jej rodzinnego miasta - Los Angeles, razem z dwiema młodszymi siostrami. Podczas nocy, kiedy bohaterka kończy czterdzieści lat, spotyka trzech ambitnych twórców filmowych, którzy są w niemałej potrzebie - koniecznie muszą znaleźć miejsce do życia. Alice zgadza się przyjąć nieoczekiwanych gości pod swój dach, oczywiście nie stałe, lecz początkowy układ pomiędzy nią, a przypadkowymi lokatorami zmienia się w bardzo nieprzewidywalny sposób. Nowa rodzina bohaterki i jej nowy romans szybko spotykają swój kres, kiedy na horyzoncie pojawia się były mąż strudzonej kobiety, z walizką w swojej ręce. Home Again to historia o prawdziwej miłości, przyjaźni oraz rodzinach, które sami tworzymy.

Scenarzystką i reżyserką filmu jest Hallie Meyers-Shyer. Będzie to jej debiut na drugim z rzeczonych przed chwilą stanowisk. Producentką projektu została Nancy Meyers (HolidayPraktykantLepiej późno niż później). Oprócz Witherspoon w obsadzie obrazu znajdują się również: Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen i Lake Bell. Home Again pojawi się w kinach 8 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Open Road Films

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.