• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Kiedy ci panowie postanowią zrobić razem film wiemy jedno - będzie to coś dobrego. Martin Scorsese oraz Leonardo DiCaprio pracują nad nową produkcją o tytule Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI. Wielokrotny scenograf Scorsese, Dante Ferretti w jednym z wywiadów powiedział, że zdjęcia do filmu mają ruszyć już wiosną kolejnego roku. Projekt oparty jest na bestsellerze autorstwa Davida Granna.

Fot. Mark Davis

Historia osadzona w latach 20. ubiegłego wieku skupia się na seriach morderstw członków plemienia Osage z Oklahomy po odkryciu na ich terenie złóż ropy naftowej. Było to jedno z pierwszych dużych śledztw przeprowadzonych przez raczkujące wówczas FBI. Scorsese i DiCaprio chcieli nabyć prawa do filmu od kilku miesięcy. Wyprodukują go razem z Danem Friedkinem oraz Bradleyem Thomasem, współzałożycielami Imperative Entertainment. 

Zobacz również: Joe Pesci już oficjalnie w Irishmanie Martina Scorsese!

W międzyczasie Scorsese zajmuje się swoim kolejnym wielkim dziełem, jakim jest gangsterski The Irishman. W obsadzie pojawi się nie byle kto, bo wielcy Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci oraz Harvey Keitel. Czekamy z niecierpliwością!

Źróło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.