Tobey Maguire nowym wujkiem Benem? Tego chce Tom Holland!

Jedną z przyczyn, dzięki którym Spider-Man Homecoming nadał bohaterowi przeniesionemu na ekrany kin po raz trzeci powiew świeżości było pominięcie wątku śmierci wujka Bena, którą już zdążylśmy widzieć dwukrotnie. Jako Ben Parker ginęli Cliff Robertson oraz Martin Sheen. W filmie z Tomem Hollandem w roli głównej nie jest bezpośrednio powiedziane, czy wujek Petera żyje, ale jego nieobecność oraz starania Pająka, aby ciocia May nie poznała sekretu swojego wychowanka, gdyż mogłoby to przyprawić ją o kolejną dawkę stresu na to wskazują. 

Tom Holland w jednym z ostatnich wywiadów promujących film powiedział, że chciałby, aby w roli Bena w potencjalnych retrospekcjach wystąpił jeden z poprzednich odtwórców Spider-Mana:

Chciałbym, żeby Tobey Maguire zagrał wujka Bena. Pewnie tego nie zrobi, ale byłoby to śmieszne.

Pomysł ten nie wydaje się być wcale taki głupi, gdyż mógłby się stać swoistym hołdem dla Tobeya i jego kreacji, a także zabawnym mrugnięciem oka w stronę fanów. Może jednak aktor oraz twórcy dadzą się przekonać, aby urzeczywistnić pomysł Hollanda?

Spider-Man: Homecoming od 14 lipca jest wyświetlany w kinach!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?