• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Podczas tegorocznego D23 Expo zaprezentowany został nowy materiał promocyjny związany z filmem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Tym razem otrzymaliśmy oficjalne materiały zza kulis produkcji. Przez ekran przewijają się dobrze nam znane postacie z poprzedniej części, ale również nowe nigdy dotąd niespotykane rasy kosmitów. Sprawdźcie sami poniżej:

Również na portalach społecznościowych aktorów związanych z produkcją pojawiły się nowe plakaty z nadchodzącej przygody w świecie Gwiezdnych Wojen.

tlj finn posterFot. Materiały prasowe

tlj leia posterFot. Materiały prasowe

tlj luke posterFot. Materiały prasowe

tlj poe posterFot. Materiały prasowe

tlj rey posterFot. Materiały prasowe

Zobacz również: Colin Trevorrow przekonuje, że dziewiąty epizod Gwiezdnych wojen jest w dobrych rękach!

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia - LucasFilm/Disney

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Zonk · 4 miesięcy temu
  1) Jeśli mówią, że historia pójdzie w innym kierunku niż oczekiwany, a nawet zwroty o 180 stopni, to znaczy że nie będzie "Imperium Kontratakuje bis", a może "Imperium Kontratakuje a rebours", czyli możliwe, że Luke podtrzyma swoją przysięgę i nie będzie trenował Rey i dlatego będzie Ostatni Jedi.

  2) A to że Leia mówi, że w tej historii "chodzi o rodzinę", to pewnie klasyczna pułapka, żeby podsycić nasze zainteresowanie teoriami o Rey jako Skywalkerównie, a to wyjdzie, że może o inną rodzinę chodzi albo rozumianą tak jak w Szybkich i wściekłych ::)

  3) "historia zwolni" - no właśnie, czyli sprzeczność trochę z pkt1, czyli zapowiadają, że skupią się na relacjach, charakterysykach, a żadnych kluczowych, ostatecznych, konstytuujących rozwiązań dla historii nie należy oczekiwać

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.