Mary Poppins Returns – nowy ruchomy plakat filmu

Z okazji odbywającego się w Anaheim D23 Expo, Disney opublikował pierwszy, a na dodatek ruchomy plakat nadchodzącego obrazu, Mary Poppins Returns. Na scenie, podczas panelu, pojawiła się też Emily Blunt, która wcieli się w tytułową bohaterkę.

Musiałam spróbować oddać hołd Julie Andrews, ale też znaleźć miejsce dla samej siebie. Myślę też, że byliśmy bardzo lojalni w stosunku do książek – powiedziała aktorka. 

Mary Poppins Returns ponownie zbierze ze sobą skład odpowiedzialny za udany musical zatytułowany Tajemnice lasu. Zatem obraz wyreżyseruje nominowany do Oscara oraz zwycięzca nagrody Emmy i DGA Rob Marshall. Jego produkcją zajmą się wspomniany twórca, laureat Emmy i Złotego Globa John DeLuca, a także nominowany do nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Tony oraz zwycięzca Złotego Globa Marc Platt. Scenariusz napisze nominowany do Oscara David Magee w oparciu o serię Mary Poppins spod pióra P.L. Travers. Z kolei nominowany do nagrody Akademii Filmowej i zwycięzca Tony Marc Shaiman skomponuje zupełnie nowy soundtrack, a wraz z pomocą nominowanego do Emmy i uhonorowanego nagrodą Tony Scotta Wittmana sporządzi oryginalne piosenki.

Zobacz również: Król Lew – Hugh Jackman wcieli się w Skazę!

Czerpiąc z bogactwa pani P.L. Travers, a dokładnie rzecz ujmując z jej siedmiu dodatkowych powieści, historia będzie miała miejsce w Londynie, w czasie Wielkiego Kryzysu (dokładnie wtedy zostały napisane wspomniane książki). Fabuła podąży śladami dorosłych już Jane i Michaela Banksów, którzy wraz z trójką dzieci drugiego z rzeczonych bohaterów zostają odwiedzeni przez enigmatyczną Mary Poppins po osobistej tragedii. Poprzez swoje magiczne zdolności oraz z pomocą jej oddanego przyjaciela, Jacka, tytułowa postać nakłania rodzinę do ponownego odkrycia radości i cudów brakujących w ich życiu.

Obsada familijnego widowiska składa się obecnie z: Emily Mortimer (Jane Banks), Bena Whishawa (Michael Banks), Emily Blunt (Mary Poppins), Lina-Manuela Mirandy (Jack), Meryl Streep (Topsy), Angeli Lansbury (Balloon Lady) i Colina Firtha (William Weatherall Wilkins). Ponadto warto wspomnieć, iż Dick Van Dyke wystąpi w dobrze znanej fanom oryginału roli, a mianowicie odegra Pana Dawesa Jr., czyli prezesa Handlowego, Powierniczego, Pierwszego Banku, który obecnie prowadzony jest przez Williama Weatheralla Wilkinsa. Poza tym należy dodać, iż Mary Poppins Returns przedstawi widzom trzech nowych dzieci Banksów. W ich role wcielą się Pixie Davies (Osobliwy dom Pani Peregrine), Nathanael Saleh (Gra o tron) i debiutant Joel Dawson. 

Mary Poppins Returns pojawi się w polskich kinach już 25 grudnia 2018 roku.

źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?