• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Disney wczoraj sporo namieszał! Jednym z najważniejszych momentów D23 było pokazanie zwiastuna długo wyczekiwanego Avengers: Infinity War! Póki co, nie jest on niestety dostępny w sieci, ale szczęśliwcy, którzy mieli okazję go zobaczyć opisują go następująco:

Zwiastun rozpoczyna się w statku Strażników Galaktyki. Star-Lord uczula swoich towarzyszy, aby byli ostrożni i wtem w Thor uderza w szybę Milano. Po wciągnięciu go na pokład, zostaje obudzony przez Mantis i pyta "Kim wy do diabła jesteście?" W następnej scenie pojawia się Loki prezentujący Thanosowi Tesseract. Później widzimy Petera Parkera w szkolnym autobusie, którego włosy na rękach wyrażnie stają dęba. Czy są to oznaki pajęczego zmysłu? 

Słyszymy słowa "Śmierć podąża za nim niczym cień" i przenosimy się z zapłakaną Gamorą do zdewastowanej bazy Kolekcjonera. Może to oznaczać, że Thanos zdobył kolejne Kamienie. Mówi: Zabawa nie wchodzi w grę, kiedy trzeba ustabilizować uniwersum, ale to powoduje uśmiech na mojej twarzy." Następnie widzimy prawdopodobnie wszystkich bohaterów znanych nam z uniwersum. 

  • wraca Hulkbuster
  • Spider-Man ma nowy kostium
  • Czarna Wdowa przefarbowała włosy na blond
  • Kapitan Ameryka zapuścił brodę.

Avengers walczą z Thanosem, który jednym ruchem niszczy księżyc i rzuca jego szczątki w superbohaterów, mówiąc "Możecie uciekać, lecz wasze przeznaczenie i tak przybędzie". 

Z całą pewnością jest więc na co czekać! Oprócz tego w sieci pojawiło się zdjecie grafiki koncepcyjnej z Thanosem i jego Rękawicą Nieskończoności:

Fot. Twitter

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiada Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.