• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jednak data premiery nowej animacji Pixara nie jest jedyną rzeczą, którą chcielibyśmy się podzielić. Zacznijmy od początku. Reżyser Brad Bird zdradził trochę informacji podczas panelu na temat animacji D23. Film zadebiutuje 15 czerwca 2018 roku. 

Jak dobrze tutaj być i opowiadać wam o filmie. Podstawą jest to, że jest o rodzinie.W tym nowym filmie jesteśmy podekscytowani by wrócić do tego świata. Jesteśmy gotowi zrobić w nim znacznie więcej niż wcześniej.

Zobacz również: Iniemamocni 2- oficjalnie rozpoczęto nagrywanie dialogów do filmu

 phdgzyqniunshm 1 lfot. Materiały prasowe

Podczas panelu zdradzono także, że w świecie naszych bohaterów pojawi się dwadzieścia nowych postaci. Co ciekawe i dobre dla widzów to fakt, ze druga cześć filmu zacznie się tam, gdzie zakończyła się pierwsza odsłona. Wiemy także, gdzie nasi protagoniści będą mieszkać. Przenoszą się oni do domu, który będzie gdzieś w okolicy lasu. 

Dodał także, że nie wszyscy w rodzinie wiedzą na tema mocy, które objawia najmłodsze z dzieci państwa Iniemamocnych Jack Jacku. Nawet i o nim wspomniał Bird: 

Bob pilnował Jacka Jacka, ale zasnął na kanapie, a w telewizorze jest leciał czarno-biały film z policjantami, którzy ścigali złodziei. Jack-Jack widząc zamaskowanego bandytę w telewizji, a potem patrząc na zewnątrz, zobaczył szopa. Pomyślał, że szop wygląda jak włamywacz i konfrontuje go. Zwierzak stara się przestraszyć dziecko, ale moc Jack Jack włącza się, a maluch ściga zwierzaka przez podwórko. Wtedy wychodzi na to, że dziecko ma jeszcze więcej mocy. Bob też budzi się i kiedy tylko dociera do niego, że ​​jego syn walczy z szopem i jest podekscytowany tym, że jego syn ma moce.

Jednak pewnym jest, że Iniemamocni 2 w końcu ujrzą światło dzienne. Czekaliśmy na to 14 lat i z tego, co widzimy będzie to coś na co naprawdę warto było czekać cały ten czas.

Sprawdźcie także film na temat jednej z postaci, którą znamy z poprzedniej cześci. Edny Mode: 

 Mamy jeszcze dwie grafiki koncepcyjne:

phclp0wlbumugc 1 l

phw1jbxxcoabze 1 l

Źródło: Movieweb.com / independent.co.uk./ Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.