AdvertisementHugh Jackman nie będzie Skazą w remake’u Króla Lwa

W sobotę, a więc przed panelem nadchodzącej wersji live-action Króla Lwa na trwającym D23 Expo, w mediach pojawiła się informacja od osoby rzekomo znajdującej się blisko produkcji o dołączeniu Hugh Jackmana do obsady filmu w reżyserii Jona Favreau, a całość przekazu wzmacniało zdjęcie odtwórcy roli Wolverina w Disneylandzie. Wiadomość ta okazała się nieprawdziwa. Dzisiaj przedstawiciel aktora postanowił ją zdementować i poinformował portal The Wrap, iż nie ma odrobiny prawdy w pogłoskach o angażu Australijczyka do roli Skazy. 

Villain Spotlight Series Scar from The Lion King Aspire

Dlatego też wszyscy liczący na prezentację Jackmana podczas spotkania dotyczącego Króla Lwa na D23 Expo musieli obejść się ze smakiem. Co więcej, nie przedstawiono również innych nowych decyzji castingowych. W zamian Jon Favreau zaskoczył uczestników prezentując początek nowego filmu, a więc kultową scenę otwierająca film z piosenką Circle of Life. W klipie zaprezentowano wygląd zwierząt stworzonych za pomocą CGI, które miały wyglądać równie dobrze jak w nagrodzonej Oscarem za efekty specjalne Księdze dżungli. Klip kończył się ikonicznym kadrem z Rafikim unoszącym Simbę.

https://www.youtube.com/watch?v=GibiNy4d4gc

Zobacz również: Seksapil alert! K. Upton i A. Daddario rywalizują o faceta w zwiastunie komedii The Layover!

Na ten moment w filmie Disneya potwierdzeni są James Earl Jones (Mufasa), Donald Glover (Simba) oraz John Oliver (Zazu). Król Lew ma trafić do kin 10 lipca 2019 roku.

Źródło: thewrap.com / ilustracja wprowadzenia: Disney

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?