• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Jednym z najciekawszych newsów tego tygodnia z całą pewnością było ogłoszenie nowego projektu Quentina Tarantino, który ma opowiedzieć o zbrodniach sekty Charlesa Mansona. W filmie ukazane ma być między innymi morderstwo ciężarnej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Wśród aktorskich sław powiązanych z filmem wymieniano na przykłąd Jennifer Lawrence oraz Margot Robbie. Prawdopodobnie to jednej z nich przypadnie rola Tate. Siostra zamordowanej, Debra zdążyła juz wypowiedzieć się, ze nie powinna być to pierwsza z aktorek:

Nie zgadzam się z powierzeniem tej roli Jennifer Lawrence. Nic przeciwko niej nie mam, lecz wiecie - nie jest wystarczająco piękna do zagrania Sharon. Ciężko mi to mówić, ale mam swoje standardy.

A podobno darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby... czy jakoś tak. Źródła blisko związane z projektem wskazywały, że to jednak z Margot spotkał się Quentin, aby omówić rolę Sharon. Taki wybór bardzo satysfakcjonuje Debrę, która wyjaśnia

Obie są niesamowicie spełnionymi aktorkami, ale gdybym to ja miała wybierać, wybrałabym Margot. Po prostu przez jej fizyczne piękno, czy nawet sposób bycia podobny do Sharon. 

Sharon Tate / Fot. obviousmag.org

Oprócz wymienionych wcześniej aktorek w filmie prawdopodobnie zobaczymy także wieloletniego współpracownika Tarantino, Samuela "Bad Motherf*cker" L. Jacksona. Jego angaż jest tak pewny, jak częste wymiany części do Alfa Romeo. Poza nim, mówi się także o kolejnej kooperacji reżysera z Bradem Pittem. Takie nazwiska w obsadzie już gwarantują niebagatelny sukces! Póki co nie wiadomo, jacy bohaterowie przypadną wspominanym gwiazdom. Może jednak Lawrence otrzyma rolę wypowiadającej się na jej temat Debry Tate? Według plotek scenariusz do filmu jest już na ukończeniu, a produkcja rozpocząć się ma latem następnego roku, co wskazywałoby na premierę w 2019 roku, czyli w 50 rocznicę tych makabrycznych wydarzeń. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejne, tym razem potwierdzone informacje!

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: popsugar.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.