• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niewątpliwie jednym z ciekawszych aspektów Dunkierki Christophera Nolana będzie występ Harry'ego Stylesa. 23- letni piosenkarz został wybrany przez Christophera Nolana do jednej z głównych ról mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia aktorskiego. Podobno podołał, jednak sami będziemy to ocenić dopiero od piątku, kiedy to Dunkierka trafi do kin. A podołał we własnym mniemaniu na tyle dobrze, że chociaż jest to jego pierwsza duża rola, to twierdzi że nigdy już jej nie przebije i że może być jego ostatnią. 

Bycie częścią Dunkierki to wielkie szczęście. Wziąłbym udział w takim projekcie ponownie, jednakże nie da się. Mógł on być jeśli chodzi o moją karierę aktorską ostatni.

Ostatnie zdanie zainteresowało dziennikarzy, więc pociągnęli gwiazdora za język. Wtedy wypalił:

Bardzo mi się podobało. Poszybowałem jednak na szczyt zbyt szybko. Nic już nie mogę osiągnąć.

Jak widać więc, niektórym wystarczy jedna dobra rola, aby stać się spełnionym aktorem i nie potrzebować już więcej grania w jakichkolwiek produkcjach. A może rzeczywiście, były cżłonek One Direction osiągnął w dramacie wojennym Nolana taki Olimp aktorstwa, że dalsza gra po tej roli mogłaby być tylko pasmem kompromitacji. O tym wszystkim będziecie mogli się przekonać już od piątku 21 lipca. Tymczasem my zrecenzujemy dla Was przedpremierowo Dunkierkę już jutro.

źródło: Mirror.co.uk / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.