• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dziś także przygotowaliśmy dla was zestawienie paru filmów, które umilą wam wieczór! Mieszanka sensacji, polityki i science fiction! Sprawdźcie nasze propozycje poniżej:

Kruk: Zagadka zbrodni (2012)

20:00 Stopklatka TV

Thriller, USA, Węgry, Hiszpania, 135 min

Reżyseria: James McTeigue

Obsada: John Cusack, Luke Evans, Brendan Glesson

Opis dystrybutora: Realistyczny thriller porównywany do „Sherlocka Holmesa”. XIX wiek, Baltimore. Policja odnajduje dwie brutalnie zamordowane kobiety, matkę i córkę. Detektyw Emmett Fields (Luke Evans) odkrywa, że sposób w jaki zginęły przypomina fikcyjną zbrodnię opisaną w jednym z wierszy Edgara Allana Poe (John Cusack). Kiedy w podobnych okolicznościach giną kolejne ofiary, pisarz i detektyw łączą swoje siły by wytropić obłąkanego seryjnego mordercę. Nie mogą dopuścić, by wszystko zapisane w wierszach poety zamieniło się w mrożącą krew w żyłach rzeczywistość.


 

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia (2008)

20:05 POLSAT

Polityczny, Kanada, USA, 103 min

Reżyseria: Sccott Derrickson

Obsada: Keanu Reeves, Jenniffer Connelly, Jaden Smith 

Opis dystrybutora: Zobacz jak Keanu Reeves wciela się w postać Klaatu, pozaziemskiej istoty, której przybycie na Ziemię rozpoczyna nieprzerwaną serię wydarzeń zagrażających ludzkości. W desperacji, by ocalić populację, rządy i naukowcy ścigają się z czasem chcąc wyjaśnić tajemnicę kryjącą się za pojawieniem przybysza. Kiedy pewna kobieta (Jennifer Connelly) wraz z pasierbem odkrywa powiązanie z planem obcego, szybko staje się jasne, że są oni jedyną nadzieją na powstrzymanie apokaliptycznej zagłady.


 

Punisher: Strefa wojny (2002)

22:15 POLSAT

Science - Fiction, Sensacyjny, USA, Kanada, Niemcy, 145 min

Reżyseria: Lexi Aleksander

Obsada: Ray Stevenson, Dominic West, Julie Benz 

Opis dystrybutora: Były oficer jednostek specjalnych Frank Castle (Ray Stevenson) powraca razem z całym swoim arsenałem broni jako Punisher. Tym razem będzie toczył jednoosobową wojnę na dwóch frontach. Polując na bezwzględnego gangstera Billy'ego Russoti, Castle potwornie go oszpeca podczas wymiany ognia, w trakcie której ginie także pracujący pod przykrywką agent FBI. Szukając zemsty, Russoti przybiera imię "Jigsaw" i kompletuje grupę najbardziej osławionych kryminalistów podziemia. Agenci Federalni tymczasem formują specjalny oddział do walki z samozwańczym obrońcą. Teraz Punisher musi znaleźć sposób na wymknięcie się polującym na niego stróżom prawa i pokonanie armii Jigsawa.


Sztos 2 (2011)

20:00 KINO POLSKA

Komedia sensacyjna, Polska, 130 min

Reżyseria: Olaf Lubaszenko, Jerzy Kolasa

Obsada: Cezary Pazura, Borys Szyc, Jan Nowicki, Bogusław Linda

Opis dystrybutora: Są chłopaki, jest zabawa! "Sztos 2" to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której "nie spoczną nim nie dojdą" między innymi Borys Szyc i Cezary Pazura! Tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie!


W naszych propozycjach nie mogło także zapragnąć czegoś z usług internetowych! Tym razem polecamy zajrzeć do usługi Netflix'a, gdzie obejrzeć możecie:

Jestem Bogiem (2011)

 NETFLIX

Science - Fiction, Thriller, USA, 105 min

Reżyseria: Neil Burger

Obsada: Bradley Cooper, Abbie Cornish, Robert De Niro 

Opis dystrybutora: Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy...

Wyniki wyszukiwania dla Netflix

Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.