• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Josh Brolin pojawił się w programie telewizyjnym Good Morning America, gdzie opowiedział o tym, jak  wyglądało wcielenie się w postać Thanosa, który zmierzy się z głównymi bohaterami w Avengers: Infinity War. Aktor zaznaczył, że złoczyńca jest inteligentny i nie będzie polegał wyłącznie na brutalnej sile, by pokonać Mścicieli:

Walka z Thanosem, o czym niewielu ma pojęcie, ma charakter psychologiczny, a on sam nie posuwa się wyłącznie do brutalnej siły.

Brolin podkreślił także, że rola ta "wzbudza większe emocje" niż wcześniej zakładał:

To bardzo mądry film, a to jest bardzo inteligentna postać. Szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia, nawet gdy robiliśmy teaser z ponad trzydziestoma sześcioma kamerami, a ja sobie wtedy siedziałem. Nie pracowałem z nikim i teraz, będąc zaangażowanym w to wszystko, dostrzegam interakcję występującą w filmie. Chciałbym wskazać na konkretne postacie, ale nie mogę. Jednak spośród wszystkich bohaterów występujących w obrazie, to właśnie on wzbudza największe emocje i wbrew moim wcześniejszym przemyśleniom bardziej też wchodzi w reakcję. Była to świetna zabawa i znacznie głębsza. Thanos wzbudził o wiele większe emocje niż podejrzewałem.

Aktor był także dość zdystansowany i nie udzielił jasnej odpowiedzi na pytanie, czy Thanos zdobędzie wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności:

Jest tam kilka, a on zawsze próbuje zdobyć kolejny. W końcu, nie wiemy. Nie zrobiłem jeszcze drugiej części, więc nie wiem jak to się skończy.

Zobacz również: Thanos to nie wszystko! Oto Czarny Zakon - złoczyńcy z Avengers: Infinity War!

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiada Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.