Baby Driver – scena otwierająca widowisko już dostępna!

Film Baby Driver od dobrych trzech tygodni jest oceniany przez większość widzów jako bardzo dobre kino. Sam reżyser widowiska w jednym z wywiadów przekazał wiadomość o prawdopodobnym stworzeniu sequelu. Możecie o tym przeczytać pod tym linkiem. Niedawno w internecie opublikowano pierwsze pięć minut z filmu. Osoby, które widziały już produkcję, mają okazję powtórzyć sobie jedną z lepszych scen, a ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na seans, niech jak najszybciej udadzą się do kin. Sprawdźcie sami poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=_FKHm7_suYk

Zobacz również: Baby Driver – recenzja roztańczonego filmu o samochodach i iPodach

Opis dystrybutora filmu (kino): Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na własne utrzymanie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Obsada filmu: Ansel Elgort – Baby, Lily James – Deborah, Jon Bernthal – Griff, Eiza González – Darling, Jon Hamm – Buddy, Jamie Foxx – Bats i Kevin Spacey – Doc.

Scenarzystą oraz reżyserem produkcji jest Edgar Wright. Polska premiera filmu Baby Driver odbyła się 7 lipca 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?