• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Lionsgate udostępniła nowy fragment filmu The Glass Castle, w którym możecie podziwiać Brie Larson oraz Naomi Watts. Produkcja została oparta na bestsellerowym pamiętniku New York Timesa autorstwa Jeannette Walls. Książkę wydano w 2005 roku. Zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Death Note - oto Light na nowym plakacie filmu!

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: Brie Larson (Pokój), Woody Harrelson (seria Igrzyska Śmierci) i Naomi Watts (King Kong). Scenariusz do The Glass Castle napisali Daniel Cretton i Andrew Lanham. Warto tutaj dodać, że pierwszy z panów również wyreżyserował omawianą adaptację.

The Glass Castle, oparty na jedynym z najdłużej utrzymujących się bestsellerów New York Timesa, opowiada historię niekonwencjonalnego wychowania Jeannette Walls przez jej mocno dysfunkcyjnych oraz pełnych energii rodziców o wybujałej wyobraźni, jak również przedstawia podróż bohaterki w kierunku akceptacji i spełnienia.

1z 2Fot. Lionsgate

Oficjalny opis książki brzmi następująco: 

Znana dziennikarka opisuje swoje dorastanie w hippisowskiej rodzinie - dramatyczne dzieje zbuntowanej amerykańskiej rodziny w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Ciepło i z uczuciem o triumfie nad przeciwnościami losu. Rex i Rose mieli czworo dzieci. On, popijający fantasta, wierzył, że na pustyni znajdzie złoto i zbuduje szklany zamek. Ona, artystyczna dusza, wolała malować obraz niż gotować obiad. Wędrowali po kraju, cierpiąc coraz większy głód i poniżenie. Nie umieli zadbać o byt dla swoich dzieci, ale kochali je i rozwijali intelektualnie. Jeannette i jej rodzeństwo musieli troszczyć się o siebie sami.

Produkcją dzieła zajmują się Gil Netter i Kan Kao z wytwórni Netter Productions. The Glass Castle pojawi się w amerykańskich kinach już 11 sierpnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Opis pamiętnika: Wydawnictwo Świat Książki / Ilustracja wprowadzenia - Lionsgate

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.