• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

 

Dzięki uprzejmości portalu EW mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowsze zdjęcia promujące film Atomic Blonde. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi przez rzeczone czasopismo fotosami, są naprawdę klimatyczne!

000259555hrFot. EW

000259556hrFot. EW

000259557hr newFot. EW

000259558hrFot. EW

000259561hrFot. EW

Zobacz również: Wind River - nowy zwiastun filmu!

Reżyserem omawianego projektu jest David Leitch (John Wick, nadchodzący wielkimi krokami sequel Deadpoola), który nakręcił produkcję na podstawie scenariusza Kurta Johnstada. Atomic Blonde oparte jest na komiksie Oni Press spod pióra Antony'ego Johnstona. Ilustracje do wspomnianej powieści graficznej sporządził Sam Hart.

Opis dystrybutora (kino): Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska specjalistka zostaje przerzucona do komunistycznej stolicy Niemiec w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

W obsadzie Atomic Blonde znajdują się następujące gwiazdy: Charlize Theron - Lorraine Broughton, James McAvoy - David Percival, John Goodman - Agent CIA, Til Schweiger - niesprecyzowana dotąd rola, Eddie Marsan - Spyglass, Sofia Boutella - Sandrine, Toby Jones - Gray, James Faulkner - C, Jóhannes Haukur Jóhannesson - Yuri Bakhtin i Roland Møller - Beckmentov.

Atomic Blonde pojawi się w polskich kinach 28 lipca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia - Universal Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Khaosth · 4 miesięcy temu
    Jestem rozczarowany brakiem konsekwencji w tytule newsa! Mumia nie spotkała się z jakąś tam byle oscarową aktorką, ale z najprawdziwszą Imperatorką Furiosą!!! Nie wspominając o wiekopomnym spotkaniu Profesora X z Fredem Flinstonem!

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.