• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Według portalu Omega Underground tytuł roboczy filmu o Venomie brzmi Antidote. Wiele wskazuje na to, że może on dotyczyć nie tylko fazy przedprodukcyjnej obrazu, ale także tego, jak będzie ukazana geneza samej postaci. Powstanie symbiota może być wynikiem działania wirusa lub badań przeprowadzonych w laboratorium, a nie oddziaływania obcego organizmu z kosmosu. Twórcy mogą więc czerpać inspirację z tej wersji historii, którą zaprezentowano w Ultimate Spider-Man. Fani poprzednich części Człowieka-Pająka z pewnością pamiętają, że w Niesamowitym Spider-Manie 2 kostium Venoma okazał się w rzeczywistości bronią biologiczną. Znajdował się bowiem w laboratorium Oscorp obok innych broni oraz plutonu.

 Venom storageKadr z Niesamowitego Spider-Mana 2, fot. Sony Pictures Entertainment

Zobacz również: W Venomie zobaczymy symbiotyczne wcielenie byłej żony głównego bohatera?

Venom po raz pierwszy pojawił się w 1984 roku w komiksie Marvela pt. The Amazing Spider-Man #252 jako pozaziemska forma życia będąca kostiumem Spider-Mana. Dopiero po kilku latach stworzenie opuściło Petera Parkera i przeniosło się na fotografa Eddiego Brocka, dając początek Venomowi. Od tamtej pory postać pojawiała się w wielu formach i posiadała licznych gospodarzy. Jeśli chodzi o duży ekran, to Venoma mogliśmy zobaczyć w Spider-Manie 3 w reżyserii Sama Raimiego. Wtedy wcielił się w niego Topher Grace. Od 2007 rou krążyły plotki dotyczące produkcji poświęconej wyłącznie tej postaci, jednak wszelkie próby wcielenia w życie tego pomysłu spełzły na niczym. Jeszcze w 2013 roku reżyserem tego obrazu miał być Alex Kurtzman, lecz obecnie w żadnym razie nie jest on związany z realizowanym projektem.

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland), a w głównej roli ujrzymy Toma Hardy'ego. Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.