• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wraz z pojawieniem się pierwszego zwiastuna Czarnej Pantery wielu zadawało sobie pytanie, czy w widowisku pojawi się Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz, który pod koniec Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów trafił do komory kriogenicznej w Wakandzie. W wywiadzie dla Good Morning America Sebastian Stan, wcielający się w postać Bucky'ego Barnesa, zdołał wyjaśnić i doprecyzować tę kwestię, pozwalając sobie na nieco żartobliwy ton:

Nie ma mnie w Czarnej Panterze. Nie miałem żadnych stosunków z Czarną Panterą.

Po krótkiej chwili, już nieco na poważnie aktor zdołał objaśnić wszystko dokładniej:

Nie, nie ma mnie W Czarnej Panterze, ale wątek z moją postacią zostanie wyjaśniony w Avengers: Infinity War.

Zobacz również: Nowe logo Marvela z okazji 10. rocznicy i stylowy baner Czarnej Pantery!

Opis fabuły: Czarna Pantera kontynuuje opowieść o T’Challi, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów powraca do Wakandy, aby stać się królem. Jednakże na radarze zaczynają pojawiać się kolejni wrogowie. W związku z tym T’Challa jednocześnie jako król i Czarna Pantera zostaje wystawiony na próbę i wciągnięty w konflikt, który stanowi niebezpieczeństwo dla całego świata.

Obsada widowiska: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, Andy Serkis oraz John Kani.

Film wyreżyserował utalentowany Ryan Coogler. Jego producentami są: Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Nate Moore, Jeffrey Chernov i Stan Lee. Warto tutaj dodać, że scenariusz sporządzili wspomniany powyżej Ryan Coogler i Joe Robert Cole w oparciu o historię znanego z kart komiksów wydawnictwa Marvel Comics bohatera, który zaliczył swój debiut w 1966 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.