Alfa – hollywoodzki film z Polakiem doczekał się efektownego zwiastuna

W sieci pojawił się polski zwiastun filmu Alfa. Jest to amerykańska produkcja w reżyserii braci bliźniaków Hughes (Księga ocalenia) łącząca dramat i film przygodowy, której akcja rozgrywa się w czasach prehistorycznych. Uważni widzowie zauważą w nim Marcina Kowalczyka, jednego z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia, któremu rozgłos przyniosła rola Magika w Jesteś bogiem. Polak wcieli się w drugoplanową postać Sigmy, wojownika z klanu głównego bohatera. 

https://www.youtube.com/watch?v=YQpRQq1KSiU

Alfa ma być ponadczasową historią o przetrwaniu i przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem rozgrywającą się 20 000 lat temu. Głównym bohaterem filmu będzie młody chłopak, który zostaje uznany przez swój klan za zmarłego po tym, jak jego inicjacyjne polowanie na bizony kończy nieszczęśliwym upadkiem w przepaść. Chłopiec będzie musiał stać się mężczyzną, aby stawić czoła nieprzyjaznej naturze.

Zobacz również: Samsung MU7002T – testujemy możliwości telewizora UHD!

W głównej roli obsadzony został utalentowany Kodi Smit-McPhee (X-Men Apocalypse, Slow West). W filmie oprócz wymienionego wcześniej Marcina Kowalczyka wystąpią m.in. Leonor Varela, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Natassia Malthe, Mercedes de la Zerda, Jens Hulten czy Prija Rajaratnam.

Alfa w  polskich kinach od 2 marca 2018 roku.

Alpha Alfa 2018 Marcin Kowalczyk

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Alfa

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?