• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jak wiadomo już od dłuższego czasu głównym złoczyńcą w filmie Liga Sprawiedliwości będzie Steppenwolf, w którego wcieli się przy wykorzystaniu technologii motion capture Ciarana Hinds. Poniżej zobaczyć możecie obrazek prezentujący wygląd figurki odwzorowującej tę postać. 

Steppenwolf jest wujem Darkseida oraz jego najwierniejszym porucznikiem. Jego siostra, Heggra, jest matką Darkseida. Steppenwolf jest świetnym wojskowym, co udowodnił nie raz podczas bitew. Wiele razy poniósł śmierć, jednak zawsze powracał do świata żywych. W filmie Liga Sprawiedliwości sługa Darkseida miałby przewodzić Parademonom, które mogliśmy zobaczyć w snie/wizji Bruce'a Wayne'a z Batman v Superman, zwanej Knightmare. Samego Steppenwolfa mogliśmy prawdopodobnie ujrzeć w scenie poniżej, którą Warner Bros. Pictures udostępniło kilka dni po premierze filmu. Jak wynika jednak z powyższego zdjęcia oraz innych opublikowanych wcześniej fotografii zabawek inaczej będzie wyglądać jego finalna wersja. 

Znalezione obrazy dla zapytania batmobile steppenwolfFot. LEGO

Zobacz również: Oto wypasiony kostium Batmana z Ligi Sprawiedliwości!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder oraz Joss Whedon. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.