• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dziś na wieczór polecamy mieszankę dramatu, kryminału, sensacji i katastrofy z odrobiną śmiechu. Zobaczcie co takiego czeka na was dziś w telewizji.

Sekstaśma (2014)

22:25 POLSAT

Komedia, USA, 94 min

Reżyseria: Jake Kasdan

Obsada: Kate Angelo, Jason Segel, Nicholas Stoller

Opis dystrybutora: Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawia urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go odnaleźć, zanim zostanie wykorzystany w niecnych celach.

Odważna (2007)

21:55 TVN

Thriller, Dramat, Kryminał USA, Australia, 119 min

Reżyseria: Neil Jordan

Obsada: Jodie Foster, Terrence Howard

Opis dystrybutora: Erika Bain wraz z narzeczonym padają ofiarami brutalnego napadu, w wyniku którego jej ukochany ginie, a ona zostaje ciężko ranna. By przezwyciężyć strach i zaspokoić pragnienie sprawiedliwości, kobieta wkracza na drogę zemsty.

 

 


 

Alive, dramat w Andach (1993)

20:00 TVN 7

Katastroficzna, USA, 155 min

Reżyseria: Frank Marshall 

Obsada: Ethan Hawkeye, Vimcent Spano, Josh Hamilton

Opis dystrybutora: Południe, piątek, 13 października 1972 roku, rozpoczyna się jedna z najbardziej kontrowersyjnych i dramatycznych opowieści o przetrwaniu. Tego dnia w Andach rozbił się samolot, którym podróżowała drużyna rugby z Urugwaju. Kilku pasażerów zginęło na miejscu, większość przeżyła. Przez osiem dni czekali na ratunek. Pomoc jednak nie nadeszła, natomiast dotarła do nich radiowa wiadomość, iż poszukiwania zostały zaniechane.

Wkrótce skończyła się żywność i napoje. Rozbitkowie, pozostawieni w warunkach arktycznych przez dziesięć tygodni, zmuszeni zostali do dokonywania rzeczy niewyobrażalnych, dopóki trzej z nich - Nando Parrado (Ethan Hawke), Antonio Balbi (Vincent Spano) i Roberto Canessa (Josh Hamilton) - nie wyruszyli w góry po pomoc.


TAXI (2009)

20:00 POLSAT

Komedia sensacyjna, Francja, 92 min

Reżyseria: Gerard Pires 

Obsada: Samy Naceri, Fredric Diefenthal

Opis dystrybutora: Taksówkarz Daniel, lubiący szybką jazdę i pechowy funkcjonariusz łączą siły, by złapać gang złodziei. Bandyci zuchwale rabują kolejne banki, ośmieszając przy tym policję.

 


Dziś sprawdziliśmy, co ciekawego znajdziecie w serwisie SHOWMAX. Polecamy polską komedię. W końcu przyda się i w tym zestawieniu coś zabawanego.  

Wyjazd integracyjny (2014)

SHOWMAX

Komedia, Polska, 92 min

Reżyseria: Przemysław Angerman

Obsada: Tomasz Kot, Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Glinka

Opis dystrybutora: Pracownicy korporacji Polish Lody i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr (Tomasz Kot) zacieśniać zawodowe więzi i świętować sukcesy lidera branży lodziarskiej. Życie spłata im złośliwego figla, gdy prezes korporacji (Jan Frycz) zostanie omyłkowo zameldowany w jednym pokoju z ponętną modelką (Katarzyna Glinka) i przebojowym dziennikarzem (Tomasz Karolak). Lawina komicznych nieporozumień i skandal, jaki wywoła zawiązanie tego przypadkowego trójkąta, wywróci do góry nogami stosunki panujące dotąd w firmie. Czy "Polish Lody" przetrwają gorącą integrację?

Wyniki wyszukiwania dla Showmax

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.