• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłym tygodniu ujawniono, że Jaume Collet-Serra (183 metry strachu, Sierota) ma szansę zostać reżyserem drugiej odsłony Legionu samobójców. Choć Will Smith i Margot Robbie ogłosili już powrót swoich postaci w sequelu, wciąż nie wiadomo kto jeszcze wejdzie w skład grupy skazańców zwanej Task Force X. W krótkim wywiadzie udzielonym USA Today w ramach promocji filmu Valerian i miasto tysiąca planet, Cara Delevingne oświadczyła "niemal z całą pewnością", że nie zobaczymy jej w Suicide Squad 2 jako June Moone/Enchantress:

To doświadczenie, które zmieniło moje życie i bardzo chętnie wystąpiłabym raz jeszcze, jednak nie miałoby to sensu dla tej postaci. Prawdopodobnie będę na planie towarzysząc innym aktorom.

Zobacz również: Suicide Squad 2 wyreżyseruje twórca Nocnego pościgu?

Pierwsza odsłona Legion samobójców, którą wyreżyserował David Ayer, nie otrzymała zbyt entuzjastycznych recenzji, nie mniej jednak zarobiła imponujące 745,6 mln dolarów (ok. 2,7 mld zł*). Tytułowy oddział samobójców to drużyna skazanych złoczyńców, w której skład weszli m.in.: Floyd Lawton / Deadshot, Dr Harleen F. Quinzel / Harley Quinn, Waylon James / Killer Croc czy Tatsu Yamashiro / Katana. Zaoferowano im wolność w zamian za podjęcie się wyjątkowo niebezpiecznej misji. Pierwszy zeszyt komiksu o Suicide Squad pt. The Brave and the Bold vol.1 #25 pojawił się w 1959 roku.

Źródło: Heroic Hollywood/ Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    Anonimek · 4 miesięcy temu
    To byłoby bez sensu jakby enchantress była w 2 części legionu. Pierwsza skupia się właśnie na powstrzymaniu jej i jego brata przed zniszczeniami. Co prawda udaję się lecz enchantress w tej kwestii jest już spalona. Nie da się jej kontrolować (bodajże serce zostało przebite nie pamiętam )

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.