• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

The Hollywood Reporter donosi, że Sandra Bullock (Wielki Mike. The Blind Side, Gorący towar, Grawitacja) negocjuje swój udział w postapokaliptycznym thrillerze pt. Bird Box, który ma być wyprodukowany przez Netflix. Film ma być oparty na powieści wydanej w 2014 roku przez wokalistę The High Strung, Josha Malermana. W 2015 roku zdobyła Michigan Notable Book Award oraz była nominowana do James Herbert Award i Bram Stoker Award przyznawaną w kategorii Debiut pisarski. Bird Box opowiada historię kobiety imieniem Malorie, która stara się zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom podczas ataku istot pozaziemskich. Pojawia się wątek dwudziestomilowej podróży łodzią w dół rzeki przy zawiązanych oczach.

Zanim Netflix zadeklarowało chęć wyprodukowania tego filmu, Universal nabyło prawa do ekranizacji tej powieści w 2013 roku i zatrudniło Erica Heisserera (Nowy początek), by ten napisał scenariusz. Reżyserem miał być Andy Muschietti (To, Mama), lecz obecnie stanowisko to powierzono Susanne Bier (W lepszym świecie, Nocny recepcjonista), która będzie pracować w oparciu o materiał Heisserera. Producentem jest Scott Stuber (Ted, Dzień patriotów) z Netflixa. Prace nad Bird Box mają rozpocząć się w sierpniu bieżącego roku. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

 Bird Box 2014 book coverFot. Materiały prasowe

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.