Reżyserzy Venoma oraz Silver & Black opowiadają o swoich filmach!

Redaktor portalu Variety miał niedawno okazję porozmawiać z reżyserami Venoma i Silver & Black na temat postępu prac nad obydwoma produkcjami oraz rzeczy, które twórcy przygotowali dla fanów tytułowych postaci. Gina Prince-Bythewood – odpowiedzialna za Silver & Black – porównuje obraz do Thelmy i Louise oraz Zdążyć przed północą. Byłby to film przedstawiający genezę obu postaci. Dowiedzielibyśmy się, jak Silver Sable stała się płatną zabójczynią, a Black Cat włamywaczką. Obie kobiety dręczyłaby śmierć rodziców:

Chciałam przedstawić historię dwóch zniszczonych kobiet, które toczą między sobą walkę, lecz jednocześnie potrzebują się wzajemnie, by przetrwać.

Jeśli zaś chodzi o Venoma, to reżyser Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad. Pogromcy mafii) uważa, że bliżej temu filmowi do horroru zrealizowanego przez Johna Carpentera czy Davida Cronenberga:

Zawsze ciągnęło mnie do filmów o antybohaterach. W Venomie jest pewien mroczny element i dowcip, który do mnie przemawiał.

Fleischer wskazał też, że w filmie ujrzymy relację Eddiego Brocka i symbiota podobną do tej, jaką mieli Dr. Jekyll i Mr. Hyde.

Stali się niemal trzecią istotną, którą rzecz jasna jest Venom. Jest pewne znane powiedzenie: „Jesteś Eddie’m Brockiem. Ja jestem symbiotem. Razem jesteśmy Venomem”.

Tom Hardy wcieli się w Venoma, a jego antagonistą w filmie będzie Carnage. Venom ma mieć swoją premierę 8 października 2018 roku. Silver & Black nie ma na chwilę obecną daty wejścia na ekrany kin. Co więcej, nie podano też obsady tego obrazu.

BlackCat Venom

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: LRM

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?