• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Gdy poprzedni raz to robił, wyszedł jeden z ciekawszych filmów 2012 roku z oscarową rolą Jennifer Lawrence, równie dobrą Bradleya Coopera oraz bardzo dobrym (236 milionów dolarów na świecie) wynikiem w Box Office. Jak donosi Variety, już niedługo będziemy mogli oglądać ekranizacje kolejnej książki autora Poradnika pozytywnego myślenia. A producencką pieczę ma nad nią trzymać reżyser filmu z 2012, David O.Russell.

Zobacz również: Neill Blomkamp chce stworzyć sequel Elizjum!

Książka oryginalnie nosi tytuł Boy21, jednak w Polsce znana jest jako Niezbędnik obserwatorów gwiazd. Pierwsze jej wydanie trafiło do księgarń nad Wisłą 23 października 2013 roku. Wraz z pojawianiem się na naszym rynku kolejnych powieści Quicka, zatytułowanych Wybacz mi Leonardzie oraz Prawie jak gwiazda rocka nakładem wydawnictwa Otwarte wydano ją ponownie.

Oficjalny opis wydawnictwa: Finley niewiele mówi. Odzywa się tylko wtedy, gdy musi. Kocha dwie rzeczy. Pierwsza z nich to koszykówka – jest rozgrywającym w szkolnej drużynie. Druga natomiast – patrzenie w gwiazdy z Erin. Obie pozwalają mu zapomnieć o problemach, od których stara się uciec.
Pewnego dnia trener zwraca się do niego z nietypową prośbą…

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Wydawnictwo Otwarte

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.