• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W ostatnim czasie bardzo dużo dyskutuje się na temat tego, kto mógłby zastąpić Daniela Craiga w roli agenta Jej Królewskiej Mości. Dość nietypowe podejście zaoferował Chris Hemsworth, który powiedział W Magazine, że w tej roli widziałby najbardziej Charlize Theron:

Uosabia ona szlachetność, siłę, powagę oraz prawość, czyli cechy, które powinna mieć ta postać. Jest bystra jak cholera, a także jest odpowiednio przygotowana do ról fizycznych. Brała udział w scenach walki mając na sobie buty na wysokim obcasie, a wcześniej równie imponująco zagrała w sukni o długości blisko 2,5 metra.

Charlize Theron ma za sobą sceny walki w takich filmach jak: Mad Max: Na drodze gnewu, Aeon Flux czy nadchodzący obraz Atomic Blonde, gdzie ma do czynienia z agentami specjalnymi oraz oficerami KGB. Słowa Hemswortha nie poszły bez echa. Theron w rozmowie z E! News przyznała, że nie wiedziała jak zareagować na słowa kolegi:

Wow, to niezwykle wspomniałomyślne i miłe z jego strony. To bardzo słodkie.

Co ciekawe, ostatnio Daniel Craig podkreślał, że występ w 25. filmie o Bondzie może być jego ostatnim. Stwierdził nawet, że "wolałby rozbić szkło i naciąć sobie nadgarstki" niż po raz kolejny wcielić się w agenta 007.

Zobacz również: Atomic Blonde - Charlize Theron w najnowszym fragmencie filmu!

Opis filmu Atomic Blonde: Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska specjalistka zostaje przerzucona do komunistycznej stolicy Niemczech w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

Obsada filmu: Charlize Theron - Lorraine Broughton, James McAvoy - David Percival, John Goodman - Agent CIA, Til Schweiger - niesprecyzowana dotąd rola, Eddie Marsan - Spyglass, Sofia Boutella - Sandrine, Toby Jones - Gray, James Faulkner - C, Jóhannes Haukur Jóhannesson - Yuri Bakhtin i Roland Møller - Beckmentov.

Reżyserem omawianego projektu jest David Leitch (John Wick, Deadpool 2), który nakręcił produkcję na podstawie scenariusza Kurta Johnstada. Atomic Blonde oparte jest na komiksie Oni Press spod pióra Antony'ego Johnstona. Ilustracje do wspomnianej powieści graficznej sporządził Sam Hart.

Atomic Blonde pojawi się w polskich kinach 28 lipca 2017 roku.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: ET Online

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.