• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Dziś rozpoczyna się San Diego Comic-Con! Do sieci zaczynają trafiać już pierwsze materiały oraz zdjęcia z niektórych wystaw poświęconych najbardziej wyczekiwanym produkcją. Bez wątpienia jednym z najbardziej ciekawych paneli będzie ten poświęcony Lidze Sprawiedliwości. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach zobaczymy nowy zwiastun filmu, w którym według plotek pojawi się Superman. 

Poniżej prezentujemy nowy plakat filmu stworzony przez LEGO. Możemy na nim zobaczyć całą Ligę łącznie z Supermanem. Wraz z pozostałymi bohaterami filmu Clark Kent został również odwzorowany w postaci kolekcjonerskiej figurki. Jak widzimy jego wizerunek nie różni się praktycznie niczym od tego, który  mogliśmy zobaczyć w Batman v Superman. 

Znalezione obrazy dla zapytania justice league posterFot. Lego

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania justice league

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - tak wygląda główny złoczyńca Steppenwolf!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Za reżyserię filmu odpowiada Zack Snyder oraz Joss Whedon. Autorem scenariusza jest Chris Terrio. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia:Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.