• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wielu zastanawiało się, dlaczego Patty Jenkins nie dała roli w filmie Wonder Woman aktorce Charlize Theron, z którą współpracowała przy filmie Monster. Podczas programu The Howard Stern Show, w momencie, gdy prowadzący omyłkowo wspomniał o ponownym współdziałaniu Jenkins i Theron przy Wonder Woman (Sternowi chodziło rzecz jasna o Robin Wright), Theron ujawniła, że proponowano jej rolę w tej produkcji, lecz odmówiła:

Nie, nie ma mnie w Wonder Woman. Jesteśmy przyjaciółkami (z Patty Jenkins - przyp. autora). Myślę o świecie, który stworzyła. Mamy wzajemny szacunek do siebie. Przyszła do mnie, ale w tamtym czasie nad czymś pracowałam albo robiłam coś innego. Nie wiem. Był powód, dla którego nie mogłam przyjąć tej propozycji.

charlize theronFot. Getty Images

Zobacz również: Patty Jenkins powróci jako reżyserka sequela Wonder Woman!

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.