Pacific Rim: Uprising – zobacz pierwszy teaser widowiska o gigantycznych robotach

Jeszcze siedem miesięcy zostało do premiery Pacific Rim: Uprising, ale już dziś zaprezentowano pierwszy teaser sequela o gigantycznych robotach. Zapowiedź znajdzciecie poniżej. Zachęcamy również do odwiedzenia strony GoJaeger.com poświęconej nadchodzącemu widowisku . 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=Am-gG-VyXPg

Zobacz również: TOP 10: Wielkie roboty na ekranie

Szczegóły fabuły filmu wciąż są nieznane. Być może na odbywającym się obecnie Comic-Conie w San Diego, twórcy widowiska uchylą rąbka tajemnicy. Zaglądajcie do nas. Będziemy Was informować na bieżąco!

Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Pacific Rim: Uprising zadebiutuje w kinach 23 lutego 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?