• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Od jakiegoś czasu w sieci krążyła plotka, jakoby Shazam! miał być jednym z priorytetów na najbliższy czas dla wytwórni Warner Bros. Pictures, a zdjęcia do niego miałyby rozpocząć się już za kilka miesięcy. Portal The Hollywood Reporter zdaje się potwierdzać takowe informacje, podając przy tym konkretniejsze daty. Otóż zdjęcia do filmu Shazam! mają rozpocząć się już w lutym 2018 roku, a wytwórnia z datą premiery celuje na rok 2019. Będzie to obok sequela Legionu Samobójców druga produkcja, którą Warner zamierza kręcić w przyszłym roku. Prace na planie kontynuacji przeboju Davida Ayera rozpoczną się w połowie 2018 roku.

ShazamFot. DC Comics

The Hollywood Reporter donosi również, że reżyserem Shazam! zostanie David Sandberg, twórca nadchodzącej produkcji Anabelle: Narodziny zła. Niestety w tym gąszczu pozytywnych (oby) informacji musiała znaleźć się jakaś czarna owca. Otóż Dwayne Johnson, który w DC Extended Universe sportretuje postać Black Adama, nie pojawi się w filmie Shazam!. Jego bohater otrzyma swój solowy film, a Shazam będzie musiał stanąć w szranki z innym złoczyńcą komiksowego świata DC Comics. Na chwilę obecną nie są znane szczegóły fabuł obu produkcji. Nie znamy też odtwórcy głównej (a raczej głównych) roli w filmie Shazam!

Być może więcej informacji otrzymamy na rozpoczynającym się San Diego Comic-Con.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.