Pacific Rim: Uprising – mamy pierwszy opis fabuły! Poznajcie charakterystyki nowych Jaegerów!

Dopiero co wytwórnia Legendary Pictures uraczyła nas pierwszym teaserem filmu Pacific Rim: Uprasing, a już napływają nowe informacje o tejże produkcji. W końcu ujawniono nam pierwszy oficjalny opis fabuły i krótkie charakterystyki nowych Jaegerów, których dane nam będzie zobaczyć na wielkich ekranach kin.

Opis: Minęły lata od Bitwy o Wielki Rów, oceany wciąż istnieją, jednak są niespokojne. Dzięki zwycięstwu odniesionemu przy Wielkim Rowie, program Jeager ewoluował w najpotężniejszy, globalny system obronny w historii ludzkości. PPDC rekturuje najlepszych i najzdolniejszych kadetów, aby stali się następnym pokoleniem bohaterów. Kdy Kaiju powrócą, my będziemy gotowi. 

https://www.youtube.com/watch?v=Am-gG-VyXPg

Ponadto poniżej znajdziecie opisy nowych Jaegerów, których zobaczycie w filmie.

GIPSY AVENGER – Gipsy Avenger oddaje honor swojemu imiennikowi poprzez bycie liderem floty Mark VI. To więcej, niż Jaeger. Jest symbolem nadziei milionów ludzi.

Gipsy Avenger

BRACER PHOENIX – Model Mark V, brutalny, który nie odstaje modelom generacji VI. Na klatce piersiowej posiada wyrzutnie tak spektakularne, jak i śmiertelne.

Bracer Phoenix

SABER ATHENA – Najdelikatniejszy i najbardziej elegancki Jaeger, jakiego kiedykolwiek stworzono. Saber Athena jest najszybszym członkiem floty, dzierżącym dwa miecze, które wykorzystuje w akrobatycznej walce.

Saber Athena

TITAN REDEEMER – Stworzony do brutalnej walki i uzbrojony w sejsmiczny morgensztern, Titan Redeemer jest chodzącą kulą do wyburzania.

Titan Redeemer

GUARDIAN BRAVO – stworzony do walki na odległość, Guardian Bravo dzierży łuk Elec-16, jak również potężny miecz łańcuchowy.

Guardian Bravo

Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Pacific Rim: Uprising zadebiutuje w kinach 23 lutego 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?