• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Mads Mikkelsen znowu pragnie być czarnym charakterem. Według portalu Hollywoodreporter, duński aktor prowadzi negocjacje w sprawie dołączenia do obsady ekranizacji trylogii postapokaliptycznego thrillera autorstwa Patricka Nessa zatytułowanego Chaos Walking, w Polsce znany jest pod tytułem Ruchomy Chaos. Mikkelsen miałby wcielić się w bezwzględnego burmistrza miasta Prentiss, poszukującego chłopaka, którego kiedyś szkolił. Jeśli umowa zostanie podpisana z wytwórnią Lionsgate, aktor zagra u boku Toma Hollanda oraz Daisy Ridley.

walking chaos okładki książekfot. Walker Books

Zobacz również: Nadchodzi solowy film o Doktorze Doom | SDCC 2017

Opis: Todd Hewitt (Tom Holland) żyje w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Todd jest ostatnim nastolatkiem w wiosce Prentisstown zamieszkanej przez samych mężczyzn, jeszcze miesiąc dzieli go od stania się jednym z nich. Orientuje się on jednak, że mężczyźni ukrywają przed nim tajemnicę tak straszną, że chłopak zmuszony jest do ucieczki z domu wraz ze swoim wiernym psem, którego myśli również słyszy. Ścigani przez osadników spotykają Violę (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie, w którym sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Jest to opowieść o dorastaniu w obliczu odkrywania, że to, co do tej pory uważane było za pewnik, w rzeczywistości jest czymś zupełnie odwrotnym. 

Reżyserem Chaos Walking został Doug Liman (Na skraju jutraPan i Pani Smith), a scenariusz przygotował Jamie Linden (Zakładnik z Wall Street). Prace nad filmem mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, w Montrealu.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Thomas Laisné/GettyImages

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.