• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Produkcja Avengers: Infinity War została już co prawda zakończona, lecz nowe informacje wskazują na pojawienie się dodatkowych postaci do drużyny Mścicieli, którzy zmierzą się z Thanosem i jego Czarnym Zakonem. Ogłoszenie zamieszczone na stronie Project Casting, odnoszące się do wspomnianego filmu, sugeruje obecność wojskowych, a także pułkownik Carol Danvers znaną jako Captain Marvel:

Film zatytułowany Mary Lou (tytuł roboczy nadany Avengers: Infinity War - przyp. autora). Praca od 28 sierpnia. Przymiarki: tydzień począwszy od 14 sierpnia. Miejsce kręcenia: do ustalenia (okolice Atlanty lub Fayetteville). Tylko nowe twarze! Wynagrodzenie: 68 dol./8h. Oficerowie wojskowi: poszukiwani mężczyźni oraz kobiety od 30 do 50 lat, w dobrej kondycji fizycznej, do wcielenia się w oficerów różnych stopni. Powinni mieć krótkie włosy lub wyrazić zgodę na wykonanie wojskowej fryzury. Nie mogą mieć owłosienia na twarzy. Preferowane doświadczenie w wojsku, lecz nie jest to obligatoryjne. Nagrywanie rozpocznie się 28 sierpnia, lecz konieczne jest pojawienie się także na przygotowaniach, które odbędą się 14 sierpnia i potrwają tydzień.

Obecność Captain Marvel w nadchodzącej części Avengers wydaje się być zasugerowane przez współreżysera filmu poświęconego tej postaci, Ryana Flecka. Zamieścił on bowiem zdjęcie na Instagramie wykonane w bazie amerykańskich sił powietrznych.

 

Big Thanks to cadets and staff at #usaf

Post udostępniony przez Ryan Fleck (@fleck.ryan)

Zobacz również: Avengers: Infinity War - opis zwiastuna z D23!

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiada Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.