Zobacz niewyskorzystaną grafikę koncepcyjną z Rycerzami Ren z Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy

W Przebudzeniu Mocy fani mogli ujrzeć Rycerzy Ren – organizację znajdującą się pod kontrolą Najwyższego Przywódcy Snoke’a i dowodzoną przez Kylo Rena – w krótkiej scenie wizji Rey w zamku Maz Kanaty. Ich bardziej szczegółowy wygląd został przedstawiony w książce Star Wars: Przebudzenie Mocy. Wizje twórców, skąd pochodzi poniższa grafika koncepcyjna:

kngihts of ren concept art

Tymczasem portal Star Wars News Net udostępnił niedawno grafikę (widoczna poniżej), która wyciekła przy produkcji Przebudzenia Mocy. Wcześniej nie została ona zamieszczona z szacunku do wytwórni Lucasfilm. W materiale zza kulis Ostatniego Jedi widać sekwencję, w której Rey (Daisy Ridley) trenuje do walki z trzema przeciwnikami uzbrojonymi w miecze świetlne. Bardzo możliwe, że to właśnie z Rycerzami Ren zmierzy się bohaterka, a niewykorzystany materiał mógł stać się mimo wszystko inspiracją dla twórców ósmego epizodu.

knights of ren unused concept art

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – producent ujawnia Porgi, nowe stworzenia z uniwersum!

https://www.youtube.com/watch?v=4KiR_DICYgM

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 15 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?