• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po dyskusji w minionych miesiącach o powstaniu projektu, w San Diego oficjalnie ogłoszono, że powstanie nowy licencjonowany film ze słynnym komiksowym bohaterem z wydawnictwa Image Comics. Producentem będzie Jason Blum, film zostanie nakręcony w wytwórni Blumhouse Production, odpowiedzialnej między innymi za franczyzę Paranormal Activity i takie horrory jak Uciekaj! czy Split.

spawn komiksy 820x490

Za scenariusz odpowiedzialny będzie sam twórca postaci, Todd McFarlane, zaliczy również debiut reżyserski. Nie znamy żadnych szczegółów, dotyczących obsady czy daty premiery. Tak jak już pisaliśmy na naszych łamach, będzie to mroczny i brutalny film z kategorią wiekową R.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Radosław Szalek

Radosław Szalek

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.