• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Ivan Drago, znany z czwartej części Rocky'ego powraca do bokserskiej franczyzy. Informację potwierdził sam Sylvester Stallone, który włąsnoręcznie zadbał o scenariusz do drugiej części Creeda. W filmie zobaczymy Dolpha Lundgrena w roli rosyjskiego boksera, którego potomkowie prawdopodobnie zmierzą się na ringu z Adonisem Creedem, którego ojciec zginął z ręki Drago. Poniżej najnowszy post Stallone'a:

Biorąc pod uwagę dobry wynik w globalnym box office oraz Złotego Globa dla Sly'a w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy, kontynuacja Creeda była formalnością. Pierwotnie miała ona wejść na ekrany już w listopadzie tego roku, lecz reżyser Ryan Coogler musiał się zająć ekranizacją Czarnej Pantery dla Marvela. Teraz, kiedy Stallone skoncyzł pisać scenariusz istnieją spore szanse na jego powrót do projektu. Nawet gdyby nie udałoby mu się zająć reżyserskiego stołka, wciąż będzie związany z filmem jako producent wykonawczy. Jak wynikało z jego wcześniejszych rozmów z odtwórcą kultowego Rocky'ego, historia w Creedzie 2 ma odzwierciedlać historię czwartej części franczyzy. Być może pojawią się też retrospekcje w stylu tych z Ojca Chrestnego II, w których zobaczylibyśmy samego Apollo Creeda. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: triplem.com.au

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.