Wielki przeciwnik Rocky’ego oficjalnie w kontynuacji Creeda!

Ivan Drago, znany z czwartej części Rocky’ego powraca do bokserskiej franczyzy. Informację potwierdził sam Sylvester Stallone, który włąsnoręcznie zadbał o scenariusz do drugiej części Creeda. W filmie zobaczymy Dolpha Lundgrena w roli rosyjskiego boksera, którego potomkowie prawdopodobnie zmierzą się na ringu z Adonisem Creedem, którego ojciec zginął z ręki Drago. Poniżej najnowszy post Stallone’a:

Biorąc pod uwagę dobry wynik w globalnym box office oraz Złotego Globa dla Sly’a w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy, kontynuacja Creeda była formalnością. Pierwotnie miała ona wejść na ekrany już w listopadzie tego roku, lecz reżyser Ryan Coogler musiał się zająć ekranizacją Czarnej Pantery dla Marvela. Teraz, kiedy Stallone skoncyzł pisać scenariusz istnieją spore szanse na jego powrót do projektu. Nawet gdyby nie udałoby mu się zająć reżyserskiego stołka, wciąż będzie związany z filmem jako producent wykonawczy. Jak wynikało z jego wcześniejszych rozmów z odtwórcą kultowego Rocky’ego, historia w Creedzie 2 ma odzwierciedlać historię czwartej części franczyzy. Być może pojawią się też retrospekcje w stylu tych z Ojca Chrestnego II, w których zobaczylibyśmy samego Apollo Creeda. 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: triplem.com.au

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?