• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Wraz ze ukończeniem niezbędnych prac (m.in. wykonanie dokrętek i nadzór nad procesem postprodukcji) nad Ligą Sprawiedliwości, Joss Whedon przejdzie z Kinowego Uniwersum Marvela do Rozszerzonego Uniwersum DC (DCEU). Podpisał on bowiem umowę na napisanie scenariusza oraz wyreżyserowanie filmu poświęconego Batgirl. W wywiadzie dla IGN Live, współproducent DCEU Geoff Johns ujawnił, że Whedon rozpocznie prace nad obrazem w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o Batmana, to mamy do czynienia nie tylko z istnieniem tego bohatera. W dodatku minęło dość dużo czas nim byliśmy świadkami rozszerzenia tego uniwersum. Tworzenie Batgirl z Jossem Whedonem będzie czymś niezwykle ekscytującym. Produkcję rozpoczniemy w przyszłym roku, a to będzie jedynie początek.

Zobacz również: Hannah Baker zostanie Batgirl?

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Nie będzie to jednak jej ekranowy debiut, bowiem w postać tę wcielała się już m.in. Alicia SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

BatgirlFot. DC Comics

 Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.