• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Christopher Nolan, reżyser najnowszego wojennego filmu Dunkierka, przyznał, że jeden z jego ulubionych aktorów - Tom Hardy - świetnie sprawdziły się w roli Jamesa Bonda.

Wciąż niewiele wiadomo na temat najnowszej odsłony przygód agenta 007, a wszystkie informacje są jedynie spekulacjami odnośnie tego, czy Daniel Craig powtórzy swój występ oraz tego, kto zasiądzie na stołku reżysera. Jeden z kandydatów na tę posadę, Christopher Nolan, w ostatnim podcaście Josha Horowitza, został zapytany o potencjalne przejęcie sterów nad losami serii. Wtedy też pojawiło się nazwisko Hardy'ego; Nolan uważa, że ten aktor byłby niesamowity jako James Bond. Nolan dodatkowo stwierdził, że choć kocha agenta 007, musiałby być naprawdę niezbędny dla serii, by podjąć się zadania wyreżyserowania przygód Bonda. Nolan i Hardy współpracowali już przy trzech filmach. Najnowszy z nich, Dunkierka, zadebiutował w polskich kinach w ten piątek.

Zobacz również: Najlepsze filmy Christophera Nolana - od dusznych thrillerów po wizjonerskie science-fiction!

Obsada produkcji Dunkierka wytwórni Warner Bros. Pictures, którą Nolan nakręcił na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza, składa się zarówno z początkujących aktorów - Fionna Whiteheada (debiutant), Jacka Lowdena (W potrzasku. Belfast '71), Aneurina Barnarda (Citadel) i gwiazdy sceny muzycznej, czyli Harry'ego Stylesa (lidera zespołu One Direction), jak również doświadczonych filmowców - niedawnego zwycięzcy Oscara, Marka Rylance'a (Most szpiegów), Kennetha Branagha (Walkiria), Cilliana Murphy'ego (Incepcja), Jamesa D’Arcy'ego (Atlas chmur) i właśnie Toma Hardy'ego (Zjawa). 

Dunkierka rozpocznie się od otoczenia tysięcy alianckich żołnierzy przez siły wroga. Uwięzieni na plaży, mając za swoim plecami bezkresne morze, bohaterowie muszą się zmierzyć z niemalże bezsensowną dla nich sytuacją, gdy uzbrojony przeciwnik z oczywistym zamiarem bezlitośnie kieruje się w ich stronę.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.