• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dla wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują najnowszego filmu reżysera Czarnego łabędzia i Requiem dla snu, mamy świetną wiadomość - premiera newralgicznego projektu mother! została przesunięta i to z korzyścią (mamy nadzieję) dla widzów, albowiem nagle z planowanego 13. października zrobił się 15. września. Oczywiście tyczy się to tych z was, którzy mieszkają lub planują w tym czasie podróż do Stanów Zjednoczonych, gdyż to właśnie tamtejszego rynku ta zmiana dotyczy. Póki co nie wiadomo, czy polscy dystrybutorzy także pokuszą się o taki magiczny trick. Jeśli nie, to na kolejny thriller Aronofsky'ego eksplorujący psychologiczny aspekt ludzkich obsesji przyjdzie nam czekać aż do 3. listopada.

O całym tym zamieszaniu poinformował sam reżyser za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Projekt mother! owiany jest tajemnicą od samego początku swojej realizacji i prócz mglistych zapowiedzi, iż film ten klimatem przypominać będzie Czarnego łabędzia oraz skąpego opisu fabularnego zapowiadającego wizytę dwóch "nieproszonych gości", nie wiemy zbyt wiele. Wiemy za to, że obsada składać się będzie z samych dobrych i sprawdzonych wyrobników bo prócz Eda Harrisa i Michelle Pfeiffer, na ekranie spotkamy Javiera Bardema i Jennifer Lawrence. Wygląda zatem na to, iż Aronofsky pragnie pojawić się na gali Oscarowej incognito, przez nikogo niezapowiadany i wykorzystując ten element zaskoczenia pragnie zdobyć wszystko co jest do zdobycia. Czy mu się to uda? Zobaczymy. A póki co jarajmy się nadal oficjalnym plakatem

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.