• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Prosto z Comic-Conu w San Diego, z planelu Warner Bros., prezentujemy pierwszy zwiastun nowego filmu Stevena Spielberga pt. Ready Player One! Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Joss Whedon rozpocznie prace nad Batgirl w przyszłym roku!

Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Ready Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade'a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia logując się do systemu OASIS - wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder - twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok - zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu - w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Ready Player One realizowany jest przez trzy wytwórnie: Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures i DreamWorks Pictures. Reżyserem filmu Ready Player One jest utalentowany Steven Spielberg, który razem z Donaldem De Linem, Danem Farah i Kristie Macosko Krieger został również producentem omawianego widowiska. Z kolei funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bruce Berman. Ready Player One to wielkoekranowa adaptacja prozy Ernesta Cline'a. Scenariusz sporządzili: wspomniany przed momentem autor, Zak Penn i Eric Eason. Warto dodać, ze kompozytorem widowiska został Alan Silvestri (trylogia Powrót do przyszłości). Premiera widowiska zaplanowana została na 30 marca 2018 roku.

Źródło:  Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.