• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na trwającym obecnie San Diego Comic-Con, podczas panelu Warner Bros. Pictures, ekipa odpowiedzialna na produkcję Aquaman zaprezentowała pierwszą zapowiedź nadchodzącej superprodukcji! Niestety, wideo zaprezentowane przez Warnera jest materiałem ekskluzywnym, przeznaczonym wyłącznie dla fanów przebywających na konwencie w San Diego. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i zadowolić się poniższym opisem.

Wideo zaprezentowane przez Jamesa Wana pokazuje nam ocean i parę rybaków. W pewnym momencie ich łódź zaczyna być ciągnięta przez obiekt, którego nie widać na ekranie. Raptownie kamera zanurza się pod wodę, a naszym oczom ukazuje się ogromna armada (m.in. wojownicy na rekinach), będąca armią Ocean Mastera. Na sam koniec widzimy Aquamana dzierżącego miecz.

W filmie wystąpią: Jason Momoa (Aquaman/Arthur Curry), Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna), Ludi Lin (Murk), Otis Jai Dhanji (młody Arthur Curry).

AquamanJusticeLeaguePosterFot. Warner Bros. Pictures

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess - operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori - stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski - scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett - kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson - specjalista od efektów specjalnych, nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain - specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybcy i Wściekli.

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, natomiast za scenariuszu Will Beall. Na chwilę obecną nie znamy zarysu fabuły filmu. Premiera zapowiedziana jest na 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: Warner Bros. Pictures / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.