Avengers: Infinity War – zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji Marvel Studios. Mamy opis! | SDCC 2017

Na trwającym obecnie San Diego Comic-Con, podczas panelu Marvel Studios, ekipa odpowiedzialna na produkcję Avengers: Infinity War zaprezentowała pierwszy, fenomenalny zwiastun filmu, którego opis znajdziecie poniżej! Według źródeł jest to ten sam materiał, który pokazano na D23. Trailer nie został oficjalnie opublikowany w sieci, jednak jak tylko tak się stanie, możecie spodziewać się go na naszym portalu. Mamy też spojrzenie na teaserowy plakat.

Zwiastun rozpoczyna się sceną, w której Thor rozbija się na przedniej szybie Milano, statku Strażników Galaktyki. Bohater zostaje wciągnięty do środka, a następnie obudzony przez Mantis. Po gwałtownym przebudzeniu pyta się Strażników: „Kim do diabła jesteście?”. Następnie widzimy Lokiego trzymającego Tesseract. Potem na scenę wkracza Peter Parker siedzący w autobusie, któremu włosy stoją dęba na ręku – to prawdopodobnie potwierdzenie pajęczego instynktu. Przebitka na Iron Mana współpracującego ze Strażnikami. Później widzimy Thanosa, który rozpoczyna walkę z Avengersami. Spider-Man pokazuje się w nowym stroju, tym który widzieliśmy pod koniec Homecoming. Peter Parker mówi słowo Przepraszam w kierunku Iron Mana. Thanos walczy z Doktorem Strangem, Star-Lordem i Iron Manem. Kapitan Ameryka pojawia się na ekranie z mocnym zarostem i w nowym kostiumie. Czarna Wdowa ma teraz blond włosy. Thanos rzuca odłamkami (prawdopodobnie) księżyca w kierunku Ziemi, w celu zmiecenia Avengersów. Na sam koniec pojawia się logo Avengers: Infinity War.

Za reżyserię filmu odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers Infinity War SDCC Teaser Poster

W Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?