Ant-Man and the Wasp – Pfeiffer i Fishbourne w obsadzie! Opis teasera! | SDCC 2017

W czasie panelu poświęconemu Marvel Studios na San Diego Comic-Con, ogłoszono nowe nazwiska, które dołączą do obsady filmu Ant-Man and the Wasp. Są to: Michelle Pfeiffer oraz Laurence Fishbourne. Pfeiffer wcieli się w Janet Van Dyke, czyli żonę Hanka Pyma, którego gra Michael Douglas. Z kolei Fisbourne będzie Dr Billem Fosterem. Foster, zanim stał się superbohaterem zwanym Goliath/Black Goliath, był błyskotliwym biochemikiem współpracującym z Hankiem Pymem. Posiadane przez niego moce były podobne do tych, jakie miał Ant-Man. Mógł więc zwiększać własny rozmiar oraz masę swojego ciała.

Oboje mają już doświadczenie w portretowaniu komiksowych postaci. Pfeiffer miała okazję wcielić się w Selenę Kyle a.k.a. Kobieta Kot w filmie Tima Burtona pt. Powrót Batmana z 1992 roku, a Fisbourne zagrał Perry’ego White’a w Człowieku ze Stali i Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości. Skoro teraz aktor przechodzi z DC do Marvela, a mając na uwadze informację o tym, że aktorzy z Marvela mają zakaz pojawienia się w filmach DC, oznacza to, że już prawdopodobnie nie zobaczymy Fishbourne’a w kolejnej części Supermana.

Oprócz wyżej wymienionych gwiazd w sequelu Ant-Mana nowymi twarzami będą również: Walton Goggins (Nienawistna ósemka) jako Sonny Burch – prezes organizacji Cross Technologies; Hannah John-Kamen (Killjoys) jako Ghost – złodziejka i antybohaterka, dzięki swojemu kostiumowi może stać się niewidzialna; oraz Randall Park (Wykolejona) w roli Jimmy Woo – człowiek o znakomitych umiejętnościach śledczych, członek S.H.I.E.L.D.

Na panelu zaprezentowano również pierwszą zapowiedź filmu. Na początku materiału można było zobaczyć Wasp, która wzbija się w powietrze i spogląda w dół, a następnie pomniejszonego Człowieka Mrówkę uczepionego plecaka małej dziewczynki (być może córki Langa). Później pokazano kilka grafik koncepcyjnych m.in. Hanka Pyma w białym kombinezonie. Prezentowany materiał wideo zakończył się pościgiem samochodowym. Jeden z nich pomniejszył się, zanurkował pod inny samochód i po chwili powrócił do normalnego rozmiaru, przewracając pojazd, pod którym przed chwilą się znajdował. W tym samym momencie przed autami pojawił się Giant-Man.

pfeiffer

Zobacz również: Thor: Ragnarok – nowa, fenomenalna zapowiedź produkcji Marvel Studios! | SDCC 2017

Zdjęcia do kontynuacji Ant-Mana mają ruszyć w Atlancie w stanie Georgia już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując, jeszcze tego miesiąca. Aktualnie wiemy na pewno, iż w sequelu ponownie pojawią się Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Pym), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). 

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Źródło: heroichollywood / Screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?