Marvel mówi zdecydowane „nie” kategorii wiekowej „R”!

Jeśli mieliście nadzieję, że dzięki ogromnemu sukcesowi „Deadpoola” studia 20th Century Fox, który wpłynął na decyzję stworzenia produkcji „Wolverine” i „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w wersjach dorosłych (w przypadku drugiego filmu reguła ma zastosowanie tylko do wydania DVD i Blu-ray; kinowy obraz zostanie niestety odpowiednio ugrzeczniony), Marvel również postanowi iść za ciosem i kręcić dzieła z „R-ką”, to możecie już przestać bujać w obłokach i zejść z powrotem na ziemię. Świadczy o tym wypowiedź naczelnego dyrektora Disneya – Boba Igera. Twórca oświadczył dzisiaj, że wytwórnia nie zamierza wypuścić żadnych filmów ze wspomnianą kategorią wiekową w najbliższej przyszłości.

Marvel

Szczerze mówiąc, nie powinno to nikogo dziwić. Jednakże pierwsze epizody drugiego sezonu „Daredevila” wydają się naprawdę brutalne. Wygląda zatem na to, że przynajmniej stacja Netlix nastawiona jest na kategorię wiekową „R”.

Jesteście zawiedzeni? Wyobrażacie sobie „Wojnę bohaterów” z „R-ką”? To by było widowisko! A co Wy myślicie na ten temat?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?