• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Nowe wieści od samego Kevina Feige'a na temat Captain Marvel! Prezes Marvel Studios zapowiedział, że film będzie osadzony w latach 90'; potwierdzona została obecność w filmie Samuela L. Jacksona, który ponownie wcieli się w Nicka Fury. Tym razem jednak, ujrzymy Fury'ego bez przepaski na oko - jak się okazuje, na początku wydarzeń z Captain Marvel, Fury będzie przed incydentem, w którym stracił oko.

Feige obwieścił zgromadzonym, że głównym czarnym charakterem w filmie będą Skrulle. Skrulle są rasą zmiennokształtnych znanych w uniwersum Marvela m.in. z wielokrotnych prób podbicia Ziemi, podszywania się pod ważne i znane osoby czy wojny z rasą Kree. Po raz pierwszy pojawili się w komiksach o Fantastycznej Czwórce. Co najważniejsze - dostaliśmy pierwsze szkice koncepcyjne, na których widzimy strój Brie Larson oraz rzeczonych Skrulli. 

captain marvelFot. twitter.com

skrullsFot. twitter.com

marvelcptFot. twitter.com

Zobacz również: Avengers: Infinity War - zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji Marvel Studios. Mamy opis! | SDCC 2017

Captain Marvel z Brie Larson w roli głównej i w reżyserii duetu Anna Boden i Ryan Fleck trafi do kin 8 marca 2019 roku. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów, jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło:heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: theactionpixel.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Wdowik

Krzysztof Wdowik

Stały współpracownik

O mnie:

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.