• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

W czasie trwającego Comic-Conu w San Diego, Chris Hemsworth, w wywiadzie dla portalu EW, ujawnił, skąd wziął się sławny już końcowy tekst z pierwszego zwiastuna filmu Thor: Ragnarok. Mowa tu oczywiście o momencie, w którym Hulk z wielkim hukiem wkracza na arenę, a Thor widząc swojego przeciwnika, zaczyna się cieszyć i mówi: My się znamy. To kolega z pracy!

Ostatnie słowa w trailerze wypowiedziane przez Hemswortha zostały świetnie przyjęte przez fanów. Jednak okazuje się, że ten, prawdopodobnie już najbardziej pamiętny tekst w historii MCU, został wymyślony przez dziecko.

W tym dniu, na planie filmu akurat był chłopczyk, dziecko z [fundacji] Make-A-Wish [która realizuje marzenia ciężko chorych dzieci]. I mówi: Wiesz co, powinieneś powiedzieć 'Jest kolegą z pracy' - mówi Hemsworth.

Zobacz również: Thor: Ragnarok - nowa, fenomenalna zapowiedź produkcji Marvel Studios! | SDCC 2017

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarokwejdzie do naszych kin 3 listopada 2017 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.